PŘEKÁŽKY NA CHODNÍCÍCH

13. května 2017 v 9:28 | Jiří Maršálek |  úvahy a zamyšlení
Kdo chodí pěšky po ulici Bulharská, tak mi určitě dá za pravdu. Máme zde několik zbytečných překážek, které chodcům zavazí.
Prvně je třeba se zmínit o značkách upozorňující na úklid silnic, které jsou umístěné přímo uprostřed chodníku. Je to na rohu z ulice Havlišova a Bulharská. Druhá značka uprostřed chodníku na křižovatce Boženy Němcové a Bulharská u sklenářství.
Velice často též parkují řidiči své vozy tak, že nepřejdete z chodníku na chodník a v zatáčkách. To pak musíte do vozovky a je to nepřehledné a také nebezpečné.
I když se psalo v Královopolských listech, že popelnice nemají být na chodnících, tak je jich všude až moc. Na Bulharské je několik popelnic přímo na chodníku, například na Bulharské 120 a též když jdete po ulici Bystřinova po levé straně směrem k obchodu Billa.
Další překážka je v podobě kovové lavičky, kterou přidělali na chodník a o kterou se může člověk lehce zranit. Hlavně nevidomý, nebo večer i zdraví spoluobčané.
Tato kovová lavička se nachází v ulici Galandauerova, kde není ani blízko veřejné osvětlení.
Nevím pro koho ta lavička má sloužit, ale když svítí sluníčko, tak tam nikdo nevydrží a když bude chladno, tak je kovová a těžko tam někdo bude sedět.
Přestávám mít ten pocit, že by se pro postižené něco dělalo a místo odstraňování překážek se uměle vyrábějí.
To vůbec nemluvím o cyklistech, kteří si chodníky pletou s cyklostezkou.
Pořízené fotografie z místa překážek v Králově Poli najdete v galerii v rubrice s názvem překážky na chodnících na ulici Bulharská v Králově Poli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 13. května 2017 v 9:58 | Reagovat

Problém s padělky není nový, je zde už dlouho, internet je pro padělatele ideálním prostředím a tak je zaplaven padělky, které vypadají jako originály, mnozí lidé si na internetu padělají i virtuální profil a vystupují po nějakým hodnotným originálem. Jelikož jsou lidi hloupí rozmazlení pubertální mamánci, tak jsem se stal pro tyto rozmazlené pubertální mamánky svatou celebritou, která jim pomůže k tomu, aby už nebyli rozmazlenými pubertálními mamánky, z tohoto díla je spatřena svatá celebrita.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama