Happening v přírodní zahradě

21. dubna 2016 v 10:40 | Jiří Maršálek |  Různé
Happening nevidomých v přírodní zahradě U Smrku
Dne 20. dubna od čtrnácti hodin jsme se sešli v hojném počtu v Králově Poli v pěkném přírodním prostředí v zahradě U Smrku. Po uvítání proběhlo kolečko, ve kterém se každý účastník představil a řekl něco o sobě. Počasí nám přálo, jelikož sluníčko hřálo.
Prošli jsme si stezku, na které jsme poznávali různé předměty. Na začátku stezky nás přivítala veverka zrzečka, nebo to byl veverčák Pizizubka? Na tomhle jsme se nemohli shodnout. Postupovalo se dál, kde se na nás slon smál. Docela těžké bylo poznat samozřejmě poslepu kus látky se srstí králíka.
Dozvěděli jsme se, jak vznikl tento krásný kout v samém středu této brněnské části. Tohle nám prozradila vedoucí zahrady Mgr. Libuše Mičolová. Následovalo prožitkové odpoledne - hrátky s lany, šňůrami, nitěmi i trocha cvičení. Závěrem nám Kája třetí, který se staral o táborák, pomohl opéct buřtíky i sýr. Nechybělo ani společné foto, při kterém všichni pronášeli to známé slůvko při focení: "ementál."
Prožili jsme tři hodiny v přírodě, spoustu jsme se toho dozvěděli a též se mohli rozhýbat při cvičení s paní Zlatou Zumrovou. Líbilo se to nejen nám, ale i našim dvěma pejskům, co s námi byli.
Děkujeme organizátorům této akce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama