Požehnaný nový rok

19. března 2016 v 9:02 |  Přáníčka
Požehnaný nový rok
Poslední minuty
do klubka svinuty
Sklenka je dopitá
Nový rok cupitá k nám
ať roste do krásy
sny vzít nedá si
obraz ať nemá jen rám...
Rok 2015 je již minulostí. Vše co se v tomto roce stalo, je již za námi a proto vše co jsme v něm udělali špatně, nebo nestihli udělat, máme šanci v roce 2016 změnit.
Nový rok, to je především čas nových možností. Budeme mít k dispozici 366 dnů, abychom si všimli, že vedle nás žijí ostatní lidé, budeme mít čas k dispozici, abychom někomu řekli, že jsme rádi, že je vedle nás. Budeme mít možnost někoho potěšit, povzbudit nebo prostě někomu věnovat, dnes už tak vzácný, svůj čas a projevit o někoho skutečný zájem.
Máme šanci, v tomto roce všechno změnit, máme celý rok na to, abychom dělali dobré skutky a opět vychutnali další rok našeho života, který tak rychle utíká ...
Proto - nespěchejme, každý z nás spěchá celý život a až když si uvědomí, že život má hodnotu a cenu ....

Nebojme se začít dělat, co neumíme. Amatéři postavili Noemovu archu, profesionálové Titanic :-)....
Vždyť vezmeme-li to kolem a kolem, tak člověk se sice rodí na svět se spoustou vloh, ale neumí lautr nic. Vše se musí naučit a naučit se to může jen tehdy, pokud má odvahu se do toho pustit. Že něco zkazí? No a co, tak to zkazí - příště už to udělá líp a než se kdo nadá, bude v tom mistr.
Přeji Vám, aby jste každý sám v sobě našel sílu plnit si své sny. Nikdy není pozdě začít...

Přeji Vám do nového roku mnoho Radosti, málo Smutku, hodně Zdraví, spoustu Lásky (ať již rodinné, přátelské, nebo jen letmého dotyku v podobě úsměvu kolemjdoucího, co potěší) a ať se Vám splní Přání, která si nosíte ve svém srdci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama